ACİL TIBBİ YARDIM SİSTEMİ

ALIŞVERİŞ MERKEZ’LERİNDE YÖNETMELİK GEREĞİ BELİRLENEN ALAN VE NOKTALARA 30 METRE ARALIKLARLA FARK EDİLİR, SARI RENKTE, TÜRKÇE VE İNGİLİZCE YAZI İLE ACİL TIBBİ YARDIM BUTONU” İBARESİ YER ALAN BUTONLAR TAKILIR.

TIBBİ ACİL YARDIM BUTONLARINA OLASI ACİL DURUMLARDA BASILMASIYLA, ACİL TIBBİ MÜDAHALE EKİP PERSONEL’İNİN ÜZERİNDE TAŞIDIĞI MOBİL ÇAĞRI CİHAZINA, (PAGER) TIBBİ YARDIM ODASINDA BULUNAN ÇAĞRI TAKİP PANELİNE VE GÜVENLİK ODASI BİLGİSAYAR EKRANINA 5 SANİYE İÇİNDE OLAY YERİNİN KAT, BLOK, MAĞAZA ADI, V.B. AYRINTILI ADRESİ BİLGİLERİ YAZILI, SESLİ VE TİTREŞİMLİ OLARAK GEREKLİ PERSONELLERE BİLDİLİRİR, TIBBİ VE GÜVENLİK PERSONELLERİ’NİN  OLAY YERİNE SANİYELER İÇİNDE YÖNLENMESİNİ SAĞLAR.

ACİL DURUMLARDA İNSANLAR İÇİN SANİYELERİN HAYATİ ÖNEM TAŞIDIĞI KADAR, AVM YÖNETİMİNİN’DE YASAL SORUMLULUKLARI VARDIR.

SİSTEM BİLGİSAYARI  ACİL TIBBİ YARDIM BUTONUNA BASILDIĞI ANDAN İTİBAREN, TÜM MÜDAHALE SÜRELERİNİ ,TARİHİ VE SAATİNİ, OLAY ADRES BİLGİLERİNİ  RAPORLAYAN, KAYIT EDEN  ACİL YARDIM SİSTEMİ VE PROGRAMIDIR .

SİSTEM ALT YAPI VE KABLOLAMA GEREKTİRMEYEN, (BTK) BİLGİ TEKNOLOJİLERİ KURUMU’NUN AVM ACİL YARDIM SİSTEMİ İÇİN TAHSİS ETMİŞ OLDUĞU 4 WATT SİNYAL GÜCÜ İLE AVM’LERİN TAMAMI OLAN KAPALI VE AÇIK OTOPARKLAR, ASANSÖRLER,YÖNETİM KATI, WC GİBİ AVM ORTAK KULLANIM  ALANLARI  VE MAĞAZA İÇLERİ DAHİL TÜM SORUMLULUK ALANLARINI KAPSAYAN ACİL TIBBİ YARDIM SİSTEMİDİR.

SİSTEM HAKKINDA DETAYLI BİLGİ, REFERANS VE YERİNDE KEŞİF İÇİN FİRMAMIZ İLE İRTİBATA GEÇEBİLİRSİNİZ.